ایزو و مدیریت فرایند چه همپوشانی هایی با هم دارند؟
کسب و کارهای زیادی اقدام به اخذ استاندارد ایزو کرده اند ولی نتیجه چشم گیری برایشان نداشته است. آیا این اتفاق قابل تغییر است؟

چه تغییراتی میتوان بر روی ایزو اعمال کرد که به مدیریت فرایند و نتایج آن دست یافت؟؟؟؟

یکی از نقاط گلوگاهی در استقرار ایزو، اجرا ی دستوالعمل‌ها و روش‌های اجرایی است. آیا می‌دانید در مدیریت فرایند، چگونه ضمانت اجرایی برای استقرار را ایجاد می‌کند؟!

سرفصل دوره

پیش نمایش

مدرس : سید احمد دلیری
یکی از مشکلات ایزو، نداشتن الگوهای مرجع است اما در مدیریت فرایند از الگوهای مرجع استفاده می‌کنید. الگوهای مرجع در دو مرحله متفاوت از مدیریت فرایند مورد استفاده قرار می‌گیرند.
مدرس : سید احمد دلیری
01:03:51    
ایزو و مدیریت فرایند چه همپوشانی هایی با هم دارند؟ کسب و کارهای زیادی اقدام به اخذ استاندارد ایزو کرده اند ولی نتیجه چشم گیری برایشان نداشته است. آیا این اتفاق قابل تغییر است؟ چه تغییراتی میتوان بر روی ایزو اعمال کرد که به مدیریت فرایند و نتایج آن دست یافت؟؟؟؟ یکی از نقاط گلوگاهی در استقرار ایزو، اجرا ی دستوالعمل‌ها و روش‌های اجرایی است. آیا می‌دانید در مدیریت فرایند، چگونه ضمانت اجرایی برای استقرار را ایجاد می‌کند؟! یکی از مشکلات ایزو، نداشتن الگوهای مرجع است اما در مدیریت فرایند از الگوهای مرجع استفاده می‌کنید. الگوهای مرجع در دو مرحله متفاوت از مدیریت فرایند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نقد و بررسی کاربران دوره :

میانگین رای NAN
از 0 دیدگاه
جزئیات امتیاز کاربران
0
0
0
0
0

دیدگاه خود را بیان کنید

امتیاز شما :
 • علیرضا زارع
  • در پاسخ به مسعود خیابانی
  3 روز پیش

  با سلام بسیار عالی و بینظیر
  من تجربه کافی ندارم در زمینه کریپتوکارنسی ولی با این دوره بسیار راه برای من روشن شد .....
  لطفا دوره های اموزشی بیشتر بزارید ممنون
  در زمینه ترید کردن دوره بزارید و تحلیل تکنیکال و فاندامنتال باز هم تشکر

سوال خود را بپرسید