شما به دو صورت در سایت عضو می شوید . یا مدرس هستید که در قسمت همکاری با ما و یا کاربر هستید که در قسمت ورود کاربر ثبت نام را انجام می دهید و اطلاعات درخواستی را اعلام فرمایید و در مرحله بعد با مطالعه فایل راهنما به ادامه مسیر بپردازید

در سایت، قسمت همکاری با ما ثبت نام کرده وارد پنل شخصی خود شده و در ابتدا رزومه تخصصی و تجربیات خود را برای ما ارسال بفرمایید. و در ادامه یک یا دو نمونه از ویدئوهای آموزشی خود را در محل مشخص شده در پنل آپلود کنید. بعد از بررسی رزومه و ویدئوهای شما توسط کارشناسان ما نحوه ادامه همکاری شما با سایت خدمت شما اعلام خواهد شد.

مجموعه ی آموزشی بیناوید دارای کادری مجرب و صمیمی است و دارای دفتر کار حقیقی بوده و مشتاقانه از حضور سبز شما استقبال خواهد کرد. در صورت تمایل به مراجعه به دفتر و انجام مشاوره و دیدار حضوری با مدیریت، اساتید و پرسنل بیناوید امکان هماهنگی جهت تعیین وقت قبلی از قسمت تماس با ما وجود دارد بیناوید با هدف انتقال مهارت ها، زمینه ای مناسب را برای عرضه توانمندی ها و دریافت انواع مهارت های تخصصی و تئوری مورد نیاز شما آماده کرده است. بیناوید برای اثبات توانمندی های خود، سعی نموده است برای تدریس دروس تئوری از بهترین اساتید ومدرسین وهمچنین برای کارهای تجربی و تخصصی از باتجربه ترین استادکارها دعوت به همکاری نماید.

.بله. این امکان در سایت قرار داده شده است. در صورتی که در قسمت همکاری با ما به عنوان مدرس ثبت نام کنید این امکان برای شما وجود خواهد داشت.

در صورت فراموش کردن رمز عبور خود گزینه فراموشی رمز عبور را بزنید بیناوید از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید با شما در تماس خواهد بود.

در صورتی که هنگام پرداخت مبلغ از حساب شما کم شد ولی به حساب سایت مبلغی واریز نشد لطفا صبر کنید در عرض 24 ساعت آینده مبلغ مورد نظر به حساب شما باز خواهد گشت. توصیه مدیریت سایت استفاده از کیف پول مجازی است که در این سایت در اختیار شما قرار داده شده است.

بله امکان دعوت از اساتید مدعو وجود دارد. برای این کار مدرس می تواند فرد مورد نظر خود را از طریق لینکی که در پنل شخصی خود در اختیار دارد فراخوان نماید. روند بررسی سوابق و پذیرش دقیقا صورت خواهد گرفت. مزایای آن برای شخص معرف در پنل اساتید بیان شده است.